ddesign.pl

Architektura wnetrz - mgr inz. Dorota Dobrosielska

Architektura wnętrz to sztuka kształtowania przestrzeni wewnątrz czterech ścian. Architekt nadaje jej odpowiedni klimat, zakomponuje ustawienie przedmiotów, odpowiednim oświetleniem wydobędzie ich piękno, dobierze kolorystykę.

Powyższe słowa to hasło mojej działalności. Jestem absolwentką Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Specjalizuję się w projektach architektury i architektury wnętrz. W mojej pracy wykorzystuję najnowsze trendy oraz sprawdzone materiały.

Każdy projekt jest indywidualny i niepowtarzalny.Aby osiągnąć zamierzony cel ściśle współpracuję z inwestorem. Biorę pod uwagę Państwa sugestie, potrzeby i przyzwyczajenia. Analizuję koncepcyjne oraz szczegołowe rysunki wykonawcze. Dbam o rzetelne wykonanie dzieła poprzez sprawowanie nadzoru autorskiego. Zadowolenia Inwestora jest dla mnie największą satysfakcją, dlatego też dbam o to, aby projekt był zrealizowany w założonym czasie i w ramach określonego budżetu. Proponuję rozwiązania dopasowane do każdego klienta i jego możliwości finansowych. Współpracuję ze sprawdzonymi dostawcami artykułów wyposażenia wnętrz oraz z solidnymi firmami remontowo-budowlanymi.